Čítame radi

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR v spolupráci so Združením vydavateľov a kníhkupcov SR v januári 2021 vyhlásilo výzvu na podávanie žiadostí o rozvojový projekt "Čítame radi". Výzva bola určená všetkým verejným, cirkevným a základným školám na nákup detských a mládežníckych kníh aj odbornej literatúry pre zamestnancov škôl. Cieľom projektu bolo, aby deti čítali radi a mali atraktívnu a veku primeranú literatúru.

Aj naša škola sa zapojila do tohto projektu a bola úspešná.

Pre školskú knižnicu sa nám podarilo získať 800 €.

Pred Vianocami dostali úspešní žiadatelia financie a za tie si od Združenia vydavateľov a kníhkupcov SR nakúpili pre svoju školu knihy a odbornú literatúru. Naša školská knižnica sa rozrástla o 95 titulov.